Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny zatrzymany w związku z zamieszkami przed meczem

Data publikacji 27.03.2017

Tyscy policjanci zatrzymali 27-latka, który jest dwudziestym drugim zatrzymanym w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakłócenia porządku przed meczem piłki nożnej I ligii pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice. Mężczyzna usłyszał już zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza Policji. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem, w ramach którego nałożono na niego także tzw. zakaz stadionowy.

Kolejny zatrzymany w związku ze zdarzeniem zakłócenia porządku przed meczem piłki nożnej I ligii pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice. Tym razem w ręce policjantów wpadł 27-letni tyszanin, który jest już dwudziestym drugim zatrzymanym w tej sprawie. Mężczyzna podejrzany o czynną napaść na funkcjonariusza Policji,usłyszał już zarzut. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru, w ramach którego nałożono na na niego także tzw. zakaz stadionowy. Za popełnione przestępstwa może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

Pomimo tego, że sprawcy niejednokrotnie mieli zasłonięte twarze. Kryminalni sukcesywnie ustalają kolejne osoby, które dopuściły się czynnej napaści na policjantów oraz złamały ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony