Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drużyna z Kętrzyna stanęła na najwyższym podium podczas Międzynarodowego Turnieju Siatkówki

Data publikacji 27.03.2017

Reprezentacja policjantów z Kętrzyna, wygrała Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mikstów „Polska – Litwa – Białoruś”, zorganizowany już po raz czwarty w hali MOSiR w Giżycku. Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się funkcjonariusz wygranej drużyny.

W minioną sobotę (25 marca 2017 r.) odbył się IV Międzynarodowy Turnieju Piłki Siatkowej Mikstów „Polska-Litwa-Białoruś”, organizowany przez Stowarzyszenie „Klub Sportowy Masuria Volley” przy współudziale MOSiR w Giżycku oraz dofinansowaniu gminy Miejskiej Giżycko.

IV w historii Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mikstów „Polska-Litwa-Białoruś” odbył się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szkole Podstawowej nr 4 w Giżycku. O puchar rywalizowało 8 drużyn, m.in.: II drużyny z Grodna (Białoruś), Vareny (Litwa), Gdańska, Bartoszyc, Kętrzyna i Giżycka (dwie drużyny). Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium. Najmocniejszą drużyną okazała się drużyna z Kętrzyna reprezentowana przez mł. insp. Dariusza Ślęzaka Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, w której również znalazł się najlepszy zawodnik turnieju Andrzej Mankow. Na podium znalazła się również drużyna Grodna zajmując II pozycję, natomiast III miejsce zajęła drużyna Masuria Giżycko.

Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji. Zwycięscy otrzymali gratulacje, medale oraz puchary z rąk Dyrektora MOSiR pana Mariana Mieńko oraz Przewodniczącego Stowarzyszenia „Klub Sportowy Masuria Volley” pana Karola Żelisko.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

KWP w Olsztynie / kp

 

  • Drużyna z Kętrzyna
  • jeden z zawodników
  • puchar za zajęcie pierwszego miejsca
Powrót na górę strony