Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka we Wrocławiu

Data publikacji 28.03.2017

Akcja poszukiwawcza za zaginionym 11-latkiem, prowadzona przez wrocławskich policjantów, zakończyła się szczęśliwie. Chłopiec w godzinach popołudniowych oddalił się z zaparkowanego samochodu. Policjanci prowadząc poszukiwania współpracowali również ze Strażą Miejską, wrocławskim MPK i operatorami radio taxi. Małoletni, odnaleziony po kilku godzinach w okolicach wrocławskiego rynku, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę mamy.

Policjanci rozpoczęli działania poszukiwawcze niezwłocznie po tym, jak mama 11-letniego synka zgłosiła jego zaginięcie. Informacja ta trafiła do mudurowych tuż po godz. 17.00. Wynikało z niej, że chłopiec oddalił się z samochodu zaparkowanego na wrocławskich Krzykach.

Dyżurny, o tym zdarzeniu powiadomił wszystkich funkcjonariuszy z wrocławskich komisariatów, będącym w służbie na terenie miasta. W działania poszukiwacze włączyli się również funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji we Wrocławia, strażnicy miejscy, pracownicy stanowiska monitoringu miejskiego we Wrocławiu oraz MPK, a także operatorzy radio taxi.

Prowadzone działania poszukiwawcze i monitoring ulic za pośrednictwem kamer miejskich, doprowadziły do odnalezienia w godzinach wieczornych chłopca w okolicach wrocławskiego rynku. Odnaleziony 11-latek, cały i zdrowy został przekazany mamie.

KWP we Wrocławiu / mg

Powrót na górę strony