Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zaginionej dziewczyny

Data publikacji 24.01.2008

Ponad czterdziestu policjantów zaangażowano wczoraj w poszukiwania 24-letniej bydgoszczanki. O zaginięciu młodej kobiety Policję poinformowała jej matka. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Dziewczyna sama wróciła do domu.

Zgłoszenie o zaginięciu 24-letniej bydgoszczanki dotarło do policjantów wczoraj wieczorem. Funkcjonariuszy powiadomiła jej matka, zaniepokojona tym, że dziewczyna nie wróciła do domu. Jak ustalono, że kobieta wyszła z mieszkania ok. godz. 8:30 na zajęcia terapeutyczne w jednym z ośrodków rehabilitacyjnych i do godz. 18:00 nie powróciła.

Natychmiast informację o zaginięciu przekazano do wszystkich policjantów z Bydgoszczy i okolic. Rozpoczęły się poszukiwania. Sprawdzano wszystkie miejsca, w których mogła przebywać 24-latka - szpitale, pogotowie, izbę wytrzeźwień, dworce PKP i PKS. Przeszukiwano okoliczne tereny wokół miejsca zamieszkania dziewczyny. Informację o zaginięciu przekazano również korporacjom taksówkowym i dyspozytorom MZK w Bydgoszczy. W akcję poszukiwawczą zaangażowano ponad czterdziestu policjantów.

O godz. 22:00 ojciec dziewczyny telefonicznie poinformował, że córka wróciła do domu. Sama wyjechała do jednej z podbydgoskich miejscowości, nie informując o tym rodziców.

Powrót na górę strony