Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z ekstazą i amfetaminą

Data publikacji 22.03.2006

Prawie 2500 tabletek ekstazy i ponad 36 gramów amfetaminy zabezpieczyli policyjni wywiadowcy podczas kontroli samochodu na Pradze Północ. Zatrzymano dwóch mężczyzn. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Stołeczni policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego wczoraj po południu patrolowali ulice Pragi Północ. Podczas rutynowych działań, zatrzymali do kontroli poloneza. W samochodzie było dwóch mężczyzn. Kiedy policjanci sprawdzali dokumenty, ci zachowywali się bardzo nerwowo. Próbowali odwrócić uwagę funkcjonariuszy. Z taką taktyką wśród przestępców, policjanci spotkali się nie po raz pierwszy. To jeszcze bardziej wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało słusznie.

Mundurowi przeszukując pasażera, odnaleźli pięć torebek z amfetaminą i kilkanaście tabletek ekstazy. Tabletki ekstazy znaleziono także u kierowcy pojazdu. W samochodowym schowku odkryto dwie foliowe torby wypełnione takimi samymi pastylkami ekstazy. Policjanci zatrzymali 27 letniego Mariusza K. i 28 letniego Pawła C. Obaj panowie trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 36 gramów amfetaminy i prawie 2500 narkotykowych tabletek. Mariusz K. i Paweł C. odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków. To przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat. Już dzisiaj policjanci z Pragi Północ zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanych tymczasowego aresztu.

Powrót na górę strony