Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie rowerzystki - nagranie z monitoringu miejskiego

Data publikacji 31.03.2017

Kierowca volkswagena zignorował znak „STOP” i potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Pomimo, że wszystko wyglądało bardzo dramatycznie skończyło się tylko na siniakach i zadrapaniach. Kierowcy auta policjanci zatrzymali prawo jazdy. Kolizję zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 7:00 na skrzyżowaniu ulic Lubelska i Cicha. Wyjeżdżający z ulicy Cichej kierowca volkswagena zignorował znak „STOP” i nie zatrzymał się wjeżdzając na drogę z pierwszeństwem. Jak się okazało decyzja 48-letniego mieszkańca Lubartowa doprowadziła do niebezpiecznej sytuacji. Volkswagen uderzył w prawidłowo jadącą ulicą Lubelską rowerzystkę. Kobieta upadła na jezdnię. Na szczęście 62-latce nic poważnego się nie stało, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Policjanci zatrzymali kierowcy volkswagena prawo jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowego. Nieodpowiedzialny kierowca teraz odpowie przed Sądem.

KWP w Lublinie / mg

Opis filmu: Potrącenie rowerzystki

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.38 MB)

Powrót na górę strony