Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seria zatrzymań z narkotykami

Data publikacji 25.01.2008

Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji i z Komisariatu I Policji w Koszalinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali dużą ilość narkotyków.

Najpierw w mieszkaniu 54-letniego Ryszarda W. policjanci z Komisariatu I Policji w Koszalinie znaleźli prawie 70 gramów amfetaminy, wagę elektroniczną i przedmioty służące do porcjowania narkotyku. Mieszkaniec Koszalina został zatrzymany. Był wcześniej wielokrotnie karany za posiadanie narkotyków, niedawno opuścił Areszt Śledczy. 

Chwilę później policjanci Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie podczas przeszukania mieszkania Wojciecha K. znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy i 1 gram marihuany. Narkotyki były popakowane w woreczki strunowe. Dodatkowo znaleźli wagę elektroniczną oraz broń gazową i jedną sztukę amunicji, na którą mężczyzna nie ma pozwolenia. Wojciech K. ma 19 lat i jest mieszkańcem Koszalina. Jest dobrze znany policji i był karany za rozboje. 

Dzięki skutecznej pracy koszalińscy policjanci uniemożliwili wprowadzenie na rynek około 900 porcji amfetaminy, której wartość to około 9 tys. zł.

Dziś policja wobec obu mężczyzn będzie wnioskowała do sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony