Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za zabójstwo

Data publikacji 25.01.2008

Zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i z pobudek zasługujących na szczególne potępienie usłyszeli dziś trzej mieszkańcy gm. Ostrówek. Mężczyźni kilka dni temu podczas wspólnej libacji alkoholowej zamordowali swojego 53-letniego znajomego. Zwłoki mężczyzny, jakie policjanci znaleźli na miejscu zbrodni, były przepołowione i pozbawione głowy. Wszystkim grozi dożywocie.

Sąd Rejonowy w Lubartowie postanowił dziś o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące Adama G., Henryka G. i Henryka L. Wszyscy trzej usłyszeli zarzut zabójstwa.

Do tej makabrycznej zbrodni doszło 22 stycznia. W jednym z domów w miejscowości Leszkowice pod Lubartowem odbywała się alkoholowa libacja. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn. Jednym z jej uczestników był 53-letni mieszkaniec Leszkowic. W pewnym momencie między kolejnymi dwoma mężczyznami w wieku 32 i 34 lat doszło do sprzeczki i rękoczynów.

O zabójstwie 53-letniego mężczyzny lubartowscy policjanci dowiedzieli się od 52-letniego właściciela mieszkania, w którym odbywała się zakrapiana alkoholem impreza. Kiedy policjanci zjawili się na miejscu, znaleźli tam przepołowione pozbawione głowy zwłoki 53–latka. Wszyscy trzej byli nietrzeźwi.

Za zabójstwo grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony