Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spożywała alkohol za kierownicą. Zatrzymał ją policjant po służbie

Data publikacji 12.04.2017

Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwą kierującą. Mundurowy w Lublinie na ul. Nałęczowskiej zauważył mercedesa, który poruszał się po drodze bez włączonych świateł, a siedząca za kierownicą kobieta spożywała alkohol. Kierującą okazała się 26-letnia mieszkanka Lublina. 26-latka miała prawie 1,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż przed godz. 1:00 w nocy na ul. Nałęczowskiej w Lublinie uwagę policjanta z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, który był w czasie wolnym od służby przykuł mercedes, który poruszał się ulicą bez włączonych świateł. Funkcjonariusz chcąc zwrócić uwagę kierowcy mercedesa zauważył siedzącą za kierownicą kobietę, która spożywała alkohol. Natychmiast uniemożliwił jej dalszą jazdę. O całym zdarzeniu poinformował Dyżurnego z V Komisariatu Policji, który na miejsce przysłał patrol Policji.

Kierującą okazała się 26-letnia mieszkanka Lublina. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że kobieta kierowała pojazdem mając w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu.

26-latka straciła prawo jazdy. Za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

KWP w Lublinie / mg

Powrót na górę strony