Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

14-latek z Radzynia Podlaskiego odnaleziony

Data publikacji 26.01.2008

Zakończono poszukiwania 14-letniego Wojtka. Wczoraj wieczorem zgłoszenie o zaginięciu chłopca przyjął oficer dyżurny radzyńskiej Policji. Policjanci i strażacy z ochotniczej SP natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Z pomocą pośpieszyli także okoliczni mieszkańcy. Po północy 14-latek został odnaleziony w Siedlcach. Chłopiec jest już pod opieką rodziców.

Wczoraj po godz. 18:00 oficer dyżurny radzyńskiej Policji przyjął zawiadomienie o zaginięciu 14-letniego chłopca. Według relacji rodziców syn około 11.30 wyjechał z domu rowerem i do późnego wieczora nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni rodzice postanowili powiadomić Policję. Policjanci i strażacy ochotnicy przeczesywali okolice. Do działań zaangażowano także przewodnika z psem tropiącym. Po północy poszukiwania zakończono.

14-letni Wojtek został odnaleziony w Siedlcach. Śpiącego na klatce schodowej chłopca zauważył jeden z mieszkańców bloku. 14-latek ukrył się na klatce schodowej, aby tam, w cieple przeczekać noc. Wojtek przyznał się nieznajomemu, że uciekł z domu. Ten natychmiast zawiadomił Policję.

Chłopiec jest już pod opieką rodziców.
Powrót na górę strony