Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali nielegalny salon gier

Data publikacji 19.04.2017

Wałbrzyscy policjanci we współpracy z celnikami przeprowadzili kontrolę konsekwencją której było zamknięcie kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. automaty do gier oraz kilka tysięcy złotych w gotówce. Funkcjonariusze ustalają osoby i ich związek z procederem niezgodnym z prawem. Grozić im mogą wysokie grzywny, a nawet kary pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wspierani przez funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego zlikwidowali nielegalny salon gier zręcznościowych.

Realizując czynności służbowe w jednym z punktów usługowych na terenie Wałbrzycha funkcjonariusze ujawnili automaty do gier hazardowych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy. Zabezpieczyli też ponad 4  tysiące złotych w gotówce.

Nielegalne urządzenia zostały zabezpieczone jako dowód w postępowaniu karno-skarbowym i trafiły już do magazynów Służby Celnej.

Obecnie policjanci ustalają osoby i ich związek z tym przestępczym procederem. Grozić im mogą wysokie grzywny, a nawet kary pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony