Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Data publikacji 26.04.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej w Kłodzku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymany najbliższe 12 lat spędzi w zakładzie karnym.

Na liście osób poszukiwanych przez Policję znajdował się 24-letni mieszkaniec Polanicy Zdroju. Za mężczyzną wydany został sądowy list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Został on skazany na 12 lat bezwzględnego pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości oraz pod działaniem środków odurzających, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby.

Z ustaleń prowadzących sprawę poszukiwawczą kłodzkich policjantów wynikało, że skazany ukrywa się poza granicami kraju. W toku kolejnych czynności funkcjonariusze pozyskali informację, że poszukiwany obecnie może znajdować się na terenie Polski, a następnie namierzyli go i na terenie powiatu kłodzkiego zatrzymali. Podczas zatrzymania mężczyzna przebywał się na terenie jednej z posesji. 24-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 lat.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Opis filmu: Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 19.86 MB)

Powrót na górę strony