Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca kradzieży

Data publikacji 27.04.2017

Komenda Powiatowa Policji w Wołowie zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje w prowadzonej przez funkcjonariuszy sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z wołowską jednostką Policji.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 30 marca br. w jednym z bloków w Wołowie. Mężczyzna pod pretekstem poinformowania o możliwym wystąpieniu braku wody został wpuszczony do mieszkania, z którego wykorzystując nieuwagę właściciela dokonał kradzieży znacznej ilości pieniędzy, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

RYSOPIS SPRAWCY: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wzrostu około 170-180cm, średniej budowy ciała, włosy ciemny blond krótkie, twarz owalna, opalony/ciemnej karnacji. twarz owalna, opalony/ciemnej karnacji.

 

OPIS UBIORU SPRAWCY: ciemna kurtka, ciemne spodnie.

Mężczyzna przedstawiony na portrecie podejrzewany jest o dokonanie tego przestępstwa.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu 71-380-52-00 lub 997, 112 całodobowo, bądź mailem na adres: kpp@wolow.wr.policja.gov.pl. Wszelkie informacje można również zgłaszać anonimowo.

(KWP we Wrocłwiu / kp)

 

Powrót na górę strony