Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelił do siostry z kuszy

Data publikacji 04.05.2017

Policjanci z Chełmna pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w jednym z mieszkań na terenie Chełmna. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że doszło do usiłowania zabójstwa 58-letniej kobiety. Do sprawy został zatrzymany 38-letni brat kobiety.

We wtorek (02.05.2017) po godz. 11:00 dyżurny chełmińskiej policji otrzymał zgłoszenie o interwencji w jednym z mieszkań w Chełmnie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że 38-letni mieszkaniec Chełmna postrzelił z kuszy swoją siostrę. Jak się okazało, kobieta weszła do mieszkania mężczyzny, aby odwiedzić matkę. Pokrzywdzona z raną postrzałową trafiła do szpitala.

Mężczyzna był nietrzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie. W mieszkaniu zatrzymanego policyjni pirotechnicy i policjanci z laboratorium kryminalistycznego pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli broń oraz substancje chemiczne.

Dzisiaj (04.05.2017) zatrzymany zostanie doprowadzony do prokuratury. Tam o jego dalszym losie zadecyduje już oskarżyciel. Podejrzewany może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi nawet dożywocie.

(KWP w Bydgoszczy / dm)

Powrót na górę strony