Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja Śląska na facebooku

Data publikacji 09.05.2017

Każdy, kto chce wiedzieć "co się dzieje" w śląskiej policji może już dowiadywać się o naszych działaniach za pośrednictwem platformy Facebook. Od kilku dni działa tam strona pod nazwą Policja Śląska, prowadzona przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a!

Kilka dni temu uruchomiony został fanpage śląskiej policji na portalu Facebook. Strona nazwana właśnie "Policja Śląska" pozwoli Państwu ma bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące działalności policji w naszym województwie. Liczymy, że dodanie kolejnego kanału kontaktu ze społeczeństwem jest krokiem w dobrą stroną i odpowiedzią na wyzywanie ciągle rozwijających się mediów elektronicznych. Przekazywanie informacji o najważniejszych wydarzeniach, sprawach kryminalnych, interwencjach, czy policyjnych pasjach za pośrednictwem platformy Facebook pozwoli na bardzo szybkie dotarcie z tymi informacjami do zainteresowanych, szczególnie osób korzystających z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, czy tablety.

Aby nasze posty docierały do Ciebie, już dziś "polub" naszą stronę na facebooku! https://www.facebook.com/SlaskaKWP/?fref=ts

(KWP w Katowicach / ig)

Powrót na górę strony