Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony Arian Saraie

Policja austriacka prowadzi poszukiwania za zaginionym Arian Saraie. Mężczyzna jest osobą autystyczną i potrzebuje pomocy innych w codziennym funkcjonowaniu. Śledczy podejrzewają, że zaginiony może przebywać na terenie jednego z państw europejskich. Osoby, które znają jego miejsce przebywania lub posiadają informacje mogące się przyczynić do jego odnalezienia proszone są o kontakt.

Z informacji przekazanych za pośrednictwem Biura Międzynarodowej Współpracy Policji w Komendzie Głównej Policji wynika, że zaginiony lubi przebywać na stacjach kolejowych i podróżować pociągiem. Może przemieszczać się w towarzystwie innej osoby.

Arian Saraie, ur. 21.04.1993 r., Opis: 185 cm wzrostu, bardzo szczupła sylwetka ciała, kolor oczu: brązowy, kolor włosów: brązowy, włosy krótkie, widoczne upośledzenie umysłowe (autyzm), porozumiewa się języku niemieckim i perskim.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, znają jego miejsce przebywania lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 997.

Arian SARAIE has been missing since 9.11.2015. He is an autistic person and needs assistance from other people. He likes to stay in railway stations and to ride on trains. It cannot be excluded that he stays in another European country. Below please find the link to the public alert on the Website of the Austrian Criminal Intelligence Service.

Powrót na górę strony