Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Profesjonalizm dzielnicowych doceniony przez Prezydenta Zielonej Góry

Data publikacji 11.05.2017

Prezydent Miasta Zielona Góra pan Janusz Kubicki nagrodził dwóch zielonogórskich dzielnicowych, którzy namierzyli i zatrzymali jednego z uczestników tragicznego zajścia w zielonogórskim lokalu. Policjanci otrzymali listy gratulacyjne i słodkie upominki.

Mł. asp. Adrian Wąsik i mł. asp. Dariusz Kahla, dzielnicowi pracujący na co dzień w komisariacie I zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego za zaangażowanie i zatrzymanie mężczyzny, który brał udział w tragicznym zdarzeniu na terenie jednego z zielonogórskich lokali. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu terenu dzielnicowi ustalili miejsce pobytu, a następnie zatrzymali poszukiwanemężczgo od kilku godzin mężczyznę. Napastnicy usłyszeli zarzuty ►

Zaangażowanie, profesjonalizm i szybkość działania znalazły uznanie w oczach Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego, który przy tej okazji podziękował także za codzienny trud i poświęcenie dzielnicowych w działaniach zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Zielonej Góry. Jednocześnie prezydent życzył policjantom pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także uznania mieszkańców i wsparcia ze strony najbliższych.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym dzielnicowym i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta Zielonej Góry
  • dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta Zielonej Góry
  • dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta Zielonej Góry
  • dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta Zielonej Góry
Powrót na górę strony