Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 11.05.2017

Policjanci z Ursusa zatrzymali Łukasza K. Mężczyzna zaatakował 35-latka zadając mu kilka ciosów nożem. 25-latek został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Ursusa. Jak ustalili mundurowi, którzy zostali wezwani na interwencję do jednego z lokali gastronomicznych, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. 25-latek chwycił za nóż i zaatakował nim 35-latka, zadając mu kilka ciosów. Pokrzywdzony z ranami kłutymi trafił do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestęstwa. 25-letni Łukasz K. trafił do policyjnej celi. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dalsze czynności w sprawie wykonywali funkcjonariusze z komisariatu w Ursusie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut za usiłowanie zabójstwa. Wczoraj, 10.05.br., został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. 

(KSP / mw)

Powrót na górę strony