Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wałbrzyscy policjanci zabezpieczyli ponad 700 porcji amfetaminy – zatrzymany trafił do aresztu

Data publikacji 12.05.2017

Policjanci z Wałbrzycha zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 35-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu znaleźli ponad 700 porcji amfetaminy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Zatrzymany to 35-letni mieszkaniec Wałbrzycha.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci ustalili, że może posiadać spore ilości środków odurzających w mieszkaniu. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 700 porcji handlowych. 

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd na wniosek prokuratury podjął decyzje o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają min. skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

Powrót na górę strony