Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Udaremnili przemyt narkotyków

Data publikacji 17.05.2017

Sosnowieccy policjanci kryminalni dzięki zdobytym informacjom udaremnili przemyt marihuany. Zatrzymali trzech mężczyzn biorących udział w nielegalnym procederze. Sprawcy to mieszkańcy Sosnowca w wieku 28, 39 i 43 lat.

Policjanci zdobyli informację, z której wynikało, że mężczyźni mogą być zamieszani w przemyt narkotyków. Kiedy przemytnicy podjechali pod jeden z bloków w centrum Sosnowca, kryminalni już na nich czekali. Widzieli jak kierujący samochodem chwycił plecak i pobiegł do najbliższej klatki. Już chwilę później wszyscy trzej - zarówno podróżujący autem, jak i właściciel mieszkania, do którego przyjechali, zostali zatrzymani. W toku dalszych przeszukań samochodu, mieszkania i osób, mundurowi zabezpieczyli narkotykowy susz, z którego można by było przygotować prawie 400 porcji dilerskich.

Zatrzymani usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Wobec wszystkich prokurator zastosował poręczenie majątkowe, a 28-latka i 39-latka dodatkowo objął policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków może im grozić do 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / mw)

Film Policjanci udaremnili przemyt narkotyków

Pobierz plik Policjanci udaremnili przemyt narkotyków (format mp4 - rozmiar 31.41 MB)

Powrót na górę strony