Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wprowadził do obrotu ponad 1,5 kg środków odurzających

Data publikacji 17.05.2017

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego między innymi o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Wobec zatrzymanego zastosowano tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z krzyckiej komendy prowadząc działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających, a także o handel nimi. Do zatrzymania doszło na terenie dzielnicy Krzyki. Jak ustalili policjanci zajmujący się tą sprawą zatrzymany ma na swoim koncie udział w obrocie substancjami psychotropowymi w postaci marihuany w ilości ponad 1,5 kg. 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za czyny, o które jest podejrzany grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony