Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kobieca Energia w Policji na żywo na Facebooku

Data publikacji 17.05.2017

Jutro o godz. 9.00 rozpocznie się transmisja na żywo z eventu pn. ,,Kobieca Energia w Policji”. W spotkaniu dotyczącym rozwoju osobistego, udział weźmie blisko 300 pań pracujących w śląskich jednostkach Policji. Uczestniczki będą miały możliwość wysłuchania praktycznych porad w zakresie profilaktyki dotyczącej zdrowia kobiet, budowania swojego wizerunku oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Serdecznie zapraszamy do oglądania relacji na facebookowym profilu Śląskiej Policji.

Projekt pn., "Kobieca energia w Policji" powstał w ubiegłym roku z inicjatywy podinsp. Gabrieli Sochy, pełniącej funkcję Naczelnika Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji. Z jednej strony projekt ten ma być narzędziem motywacyjnym dla kobiet pracujących w Policji, z drugiej powinien stanowić skuteczną zachętę do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dodatkowo ma być również czynnikiem integrującym środowisko kobiet śląskiej policji, a w związku z tym usprawniającym komunikację wewnętrzną.

Ideą całego przedsięwzięcia jest również zapewnienie chwili oderwania się od codziennych obowiązków zawodowych, aby uczestniczki zrozumiały, jak ważne jest, od czasu do czasu, zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie. Działania te będą skoncentrowane na podkreśleniu ich pozycji, przyjęciu postaw w życiu zawodowym, ułatwiających paniom funkcjonowanie w instytucji zhierarchizowanej.

Jutrzejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu wydarzeń związanych z rozwojem osobistym kobiet, mających na celu poprawę jakości ich życia. Podobnie jak w roku ubiegłym, weźmie w nim udział blisko 300 pań pracujących w naszym garnizonie. Podczas spotkania zostaną poruszone tak ważne kwestie jak choćby, szeroko pojęta profilaktyka dotycząca zdrowia pań, czy też umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Organizatorzy nie zapomnieli również o innych istotnych aspektach, nie tylko zawodowego życia, mających wpływ na kreowanie własnego wizerunku.

KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony