Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Moja Komenda” - kontakt z Policją jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Data publikacji 18.05.2017

Kolejne spotkanie, które odbyło się w Spółdzielni Mieszkaniowej na terenie Woli przy udziale strażników miejskich, było skierowane do wolskich zarządców spółdzielni. Podczas omówienia najważniejszych zagadnień związanych z bezpieczeństwem mieszkańców, spotkanie było okazją do zaprezentowania programu „Dzielnicowy bliżej nas”, „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Wczorajsze, kolejne już spotkanie dzielnicowych z Woli, przy udziale strażników miejskich odbyło się tym razem w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Olbrachta. Podczas omówienia bieżących spraw oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem mieszkańców na terenie Woli, spotkanie było okazją do zaprezentowania programu „Dzielnicowy bliżej nas”, „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Przypomnijmy, że dzielnicowi z Woli i Bemowa przez cały czas docierają w swoich rejonach służbowych do mieszkańców, którym przekazują ulotki przygotowane przez MSWiA. Przypomnijmy, że w każdej ulotce zawarte są dane kontaktowe do dzielnicowego, imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Zawiera ona również opis Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Dzięki bezpłatnej aplikacji „Moja Komenda” każdy  może w szybki sposób znaleźć swojego dzielnicowego oraz najbliższą jednostkę Policji. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Pozwala jednym kliknięciem ustalić kontakt do swojego dzielnicowego. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który policjant odpowiada za dany rewir. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu i nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego. „Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Android i iOS. Usługa jest bezpłatna.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony