Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Brodnicy wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli 360 automatów do gier

Data publikacji 19.05.2017

Brodniccy policjanci, podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Torunia, zabezpieczyli w minionym tygodniu 360 automatów do gier. Niezarejestrowane maszyny, służące do nielegalnego hazardu, ukryte były w budynku gospodarczym w małej miejscowości pod Brodnicą.

Policjanci z Brodnicy, wspólnie z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Torunia, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego mające na celu ujawnienie nielegalnych gier hazardowych. Po koniec ubiegłego tygodnia tj. 11 maja br. mundurowi weszli do budynku gospodarczego, znajdującego się w niewielkiej miejscowości pod Brodnicą, w którym ukryte były automaty.

Policjanci, wspólnie z celnikami, zabezpieczyli 360 sztuk nielegalnych maszyn. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu.

1 kwietnia tego roku weszły w życie zmiany w ustawie o grach hazardowych. Nowelizacja przepisów zakazuje posiadania automatów do gier, poza wyjątkami wskazanymi w ustawie. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

  • Policjanci z Brodnicy wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli 360 automatów do gier
  • Policjanci z Brodnicy wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli 360 automatów do gier
Powrót na górę strony