Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

17-latek molestował 14-letnią koleżankę

Data publikacji 29.01.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Starachowic, który po zakrapianym spotkaniu towarzyskim molestował 14-letnią dziewczynkę. Ferie sprzyjają różnego rodzaju zabawom. Niektóre z nich mogą jednak zakończyć się w opisany poniżej sposób. Dlatego policjanci apelują o rozsądek do młodych ludzi.

Z ustaleń starachowickim policjantów wynika, że dwie 14-latki wraz z trzema starszymi kolegami, w ustronnym miejscu pili piwo i wódkę. Prawdopodobnie chłopcy alkohol kupili wcześniej, w jednym ze starachowickich sklepów. W trakcie imprezy pod gołym niebem, jedna z dziewczyn źle się poczuła i odeszła od reszty towarzystwa. 17-latek zaniepokojony jej stanem, postanowił jej "pomóc". Reszta grupy w pewnym momencie zorientowała się, że koleżanki i kolegi nie ma już dłuższy czas i poszła ich szukać. Znaleźli tylko częściowo rozebraną 14-latkę leżącą na ziemi. Kiedy dziewczyna wytrzeźwiała (prawie 1 promil alkoholu w organizmie), opowiedziała rodzinie o tym co się wydarzyło. Policjanci szybko namierzyli sprawcę.

Sąd aresztował na trzy miesiące nastolatka, który jest podejrzany o obcowanie płciowe z nieletnią. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają także, w jaki sposób i kto udostępnił nieletnim alkohol.
Powrót na górę strony