Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017

Data publikacji 19.05.2017

Rozpoczął się konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Jest to już druga edycja plebiscytu, zorganizowanego dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, a wydawcą "Dziennika Zachodniego". W pierwszym etapie, który zakończy się 9 czerwca, nastąpi prezentacja kandydatów. Samo głosowanie trwać będzie od 2 do 30 czerwca. Zwycięzcę poznamy 4 lipca.

Od dzisiaj do 9 czerwca br. na łamach "Dziennika Zachodniego" prezentowani będą kandydaci do tytułu "Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017". Następnie od godz. 9.00 2 czerwca do 18.59 30 czerwca będzie można głosować na wybranych kandydatów. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 lipca.

Konkurs "Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017", zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. - wydawcą "Dziennika Zachodniego". To właśnie czytelnicy tej gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego naszego garnizonu. W trwającym od dzisiaj etapie prezentacji, będziemy mogli  zapoznać się z sylwetkami policjantów biorących udział w plebiscycie - będą one prezentowane w piątkowych wydaniach lokalnych "Dziennika Zachodniego". Na swojego kandydata będzie można głosować za pomocą SMS-ów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie!

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony