Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieudane zaloty

Data publikacji 29.01.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali trzech pijanych młodzieńców, którzy pobili dozorcę jednego z miejscowych internatów. Mężczyzna uniemożliwił im wejście do budynku, w którym przebywały uczestniczki obozu sportowego. Teraz zalotnicy trzeźwieją w policyjnym areszcie. Grozi im do 3 lat więzienia.

Kiedy tylko do świętokrzyskich policjantów dotarła informacja o awanturze pod jednym z internatów, od razu pojechali na miejsce. Jak ustalili, późnym wieczorem pod internat przyszło kilku młodzieńców. Widać było, że są pijani. Byli zaczepni i hałaśliwi. Za wszelką cenę chcieli wejść do budynku, w którym przebywały młode uczestniczki obozu sportowego. Kiedy okazało się, że drzwi są zamknięte, rozjuszeni „zalotnicy” zaczęli w nie kopać i uderzać pięściami. Wtedy zareagował dozorca obiektu. Młodzieńcy rozwścieczeni tym, że mężczyzna bronił im dostępu do sportsmenek, dotkliwie go pobili.

Sprawcy wpadli w ręce policjantów kilka minut po zdarzeniu. Mężczyźni w wieku od 18 do 20 lat byli pijani. Teraz wszyscy trzeźwieją w policyjnym areszcie. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony