Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podkom. Marcin Bogdański zwycięzcą walki bokserskiej podczas „XXIII Warszawskiej Grandy na Pięści”

Data publikacji 22.05.2017

20 maja 2017 roku na ringach warszawskiej Legii odbyła się „XXIII Warszawska Granda na Pięści”, w której udział wziął podkom. Marcin Bogdański – instruktor Zakładu Podstaw Bezpieczeństwa IBiPP WBW WSPol.

Funkcjonariusz  Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zmierzył się w walce na pięści z Sebastianem Krysińskim  reprezentującym klub bokserski z Ciechanowa. Zawodnicy skrzyżowali rękawice w kat. 81 kg.  Zwycięzcą po 3 rundowym starciu okazał się zawodnik z WSPol, reprezentujący jednocześnie  Policyjny Klub Bokserski Gwardia Szczytno.

Przebieg walki

Po pierwszej rundzie zawodnik ze Szczytna w spokojny sposób kontrolował walkę i zdobywał przewagę, jednocześnie zwiększając intensywność ataków. Marcin Bogdański chciał w ten sposób zakończyć pojedynek przed czasem. Było blisko, jednak wynik tego spotkania  musieli rozstrzygnąć sędziowie, którzy nie mieli problemu ze wskazaniem zwycięzcy.

Sukcesy w roli zawodnika, sukcesy w roli trenera

Podkom. Marcin Bogdański oprócz aktywnego uprawniania sportu, w tym boksu jest również drugim trenerem Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia. Po zwycięskiej walce w w Warszawie instruktor WSPol wziął udział ze swoimi podopiecznymi w meczu bokserskim Polska-Litwa, który zakończył się wygraną gwardzistów 10:8. Za zwycięstwo szczycieńska drużyna otrzymała puchar ufundowany przez Wójta Gminy Jedwabno.

(WSPol w Szczytnie)

 

  • Podkom. Marcin Bogdański
  • Podkom. Marcin Bogdański podczas zawodów
  • Podkom. Marcin Bogdański i inni uczestnicy zawodó
Powrót na górę strony