Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znieważył policjantów, którzy zatrzymali go po pościgu

Data publikacji 23.05.2017

6 zarzutów popełnienia przestępstw usłyszał 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. Mężczyzna ukradł samochód, a później kierował nim będąc w stanie nietrzeźwości, znieważył interweniujących policjantów, zniszczył mienie jednej z firm, groził też pobiciem i pozbawieniem życia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z komisariatu w Rejowcu zwrócili uwagę na samochód marki Daewoo, który poruszał się ulicami Rejowca Fabrycznego. Gdy podjęli próbę zatrzymania go do kontroli drogowej, kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg i po chwili zatrzymali go pomimo tego, że porzucił swój pojazd i ukrył się.

Zatrzymanym mężczyzną okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a samochód którym poruszał się bez uprawnień do kierowania ukradł wcześniej swojemu koledze. 19-latek w trakcie interwencji znieważył policjantów, a jednemu z nich groził pobiciem. Jak ustalili śledczy, kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna uszkodził kamery monitoringu i gaśnicę na terenie jednej z firm, a także groził pozbawieniem życia znajomemu.

6 zarzutów popełnienia przestępstw usłyszał 19-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny.. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony