Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 30-letnią kobietę. W jej mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 700 gramów marihuany, którą mieszkanka Olsztyna schowała w walizce w pokoju dziecięcym. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 50 tys. zł.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że w jednym z mieszkań w centrum miasta mogą znajdować się narkotyki. Wczoraj funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. W wyniku przeszukania mieszkania 30-latki, w walizce schowanej w pokoju dziecięcym znaleźli blisko 700 gramów zielonego suszu. Badania potwierdziły, że jest to marihuana. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonej substancji to ponad 50 tys. zł.

Mieszkanka Olsztyna została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / mg)

  • Zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł.
  • Zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł.

Opis filmu: Zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 23.95 MB)

Powrót na górę strony