Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi pomogli kobietom

Data publikacji 25.05.2017

Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni dwukrotnie interweniowali wczoraj wobec osób potrzebujących pomocy. 78-letnia kobieta zasłabła w mieszkaniu i nie mogła wstać z podłogi. Podobnie było w przypadku 25-letniej mieszkanki Stalowej Woli, która będąca w zaawansowanej ciąży zasłabła i nie mogła otworzyć drzwi ratownikom.

Wczoraj tuż przed godz. 16, do stalowowolskich policjantów dotarła informacja, że w jednym z mieszkań przy ulicy Wolności samotnie mieszkająca kobieta potrzebuje pomocy. Jak ustalili policjanci, 78-letnia kobieta źle się poczuła, zasłabła i nie mogła wstać z podłogi. Obecne na miejscu służby podjęły decyzję o wyważeniu drzwi mieszkania. Właścicieka leżała w kuchni. Kobieta była osłabiona i została przewieziona do stalowowolskiego szpitala.

Kilka minut przed północą oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał sygnał, że na ulicy Staszica, kobieta w ciąży potrzebuje pomocy. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letnia kobieta, która była sama w mieszkaniu, dostała silnych bólów brzucha i nie mogła wstać z podłogi. I w tym przypadku strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. 25-latkę przewieziono do stalowowolskiego szpitala.

(KWP w Rzeszowie / ig)
 

Powrót na górę strony