Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napisali do Ministra, aby podziękować policjantom z Katowic

Data publikacji 26.05.2017

Do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wpłynęło drogą elektroniczną podziękowanie dla policjantów z komendy miejskiej w Katowicach. Mieszkańcy Niemiec podziękowali policjantom z wydziału zwalczającego przestępczość samochodową za błyskawiczną akcję i odzyskanie bmw x1, które zostało skradzione podczas urlopu w Katowicach.

Na ręce Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wpłynęło podziękowanie od obywateli Niemiec. Obywatele tego kraju w piśmie tym, podziękowali ministrowi "za zatrudnienie tak wspaniałych policjantów w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach w Wydziale d/w z Przestępczością Samochodową".

26 kwietnia br., gdy obcokrajowcy przebywali na urlopie w Polsce, z ulicy Błękitnej w Katowicach został im skradziony bmx1. Dzięki profesjonalnej, szybkiej i skutecznej akcji policjantów z katowickiej samochodówki, pojazd został odzyskany w ciągu zaledwie 10 minut od chwili jego kradzieży. Policjanci zatrzymali również złodziei tego samochodu, podczas próby jego ukrycia w tzw. „dziupli”.

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony