Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za fałszowanie dokumentów

Data publikacji 30.01.2008

Druki zaświadczeń lekarskich, książeczki zdrowia i pieczątki zabezpieczyli wolscy kryminalni. Ich właścicielką okazała się 46-letnia Marzena P. Kobieta fałszowała dokumenty i sprzedawała je najprawdopodobniej na warszawskich bazarach. Gdzie dokładnie trafiły podrobione zaświadczenia ustalą dochodzeniowcy.

Kiedy do wolskich kryminalnych dotarła informacja, że 46-letnia Marzena P. fałszuje dokumenty, policjanci postanowili to sprawdzić. Około 14:50 przy ulicy Batalionu Parasol zauważyli samochód, którym ostatnio poruszała się podejrzewana. Gdy funkcjonariusze podchodzili do pojazdu, siedząca w nim pasażera widząc zbliżających się mundurowych, schowała coś pod siedzenie. Podczas sprawdzenia okazało się, że jest to reklamówka z różnego rodzaju drukami medycznymi oraz pieczątkami jednego z centrów medycznych.

Jak ustalili policjanci, kobieta od ponad roku fałszowała zaświadczenia lekarskie oraz książeczki zdrowia, które następnie najprawdopodobniej sprzedawała na warszawskich bazarach. W mieszkaniu Marzeny P. funkcjonariusze znaleźli skradziony telefon komórkowy, kolejną pieczątkę oraz pieniądze w kwocie 600 zł. Natomiast w jej torebce ujawniono ok. 2.000 zł.

46-letnia Marzena P. i jej 48-letni znajomy Jerzy C. noc spędzili w celi policyjnego aresztu. Teraz ich sprawą zajmą się wolscy śledczy, którzy ustalą, gdzie dokładnie trafiły sfałszowane dokumenty oraz, w jaki sposób zatrzymana weszła w ich posiadanie.

Powrót na górę strony