Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina w "przenośnym sejfie"

Data publikacji 27.05.2017

Patrol policji z Międzyrzeca Podlaskiego zabezpieczył 320 porcji amfetaminy. Policjanci ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej. Ukryte były w metalowej kasetce, którą przewoził 24-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna oraz pasażerka auta zatrzymani zostali do wyjaśnienia w "policyjnym areszcie". Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 3:00 w nocy, policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Plac Dworcowy, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Powodem kontroli było niesprawne oświetlenie pojazdu. Za kierownicą audi siedział 24-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. W samochodzie, pod kierownicą auta mundurowi ujawnili kasetkę metalową. Wewnątrz znajdowały się m.in.  woreczki z białym proszkiem oraz waga elektroniczna i puste woreczki z zapięciem strunowym.

Substancja został zabezpieczona. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina. 24-latek oraz 20-letnia pasażerka auta zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP w Lublinie / ws

  • Amfetamina w "przenośnym sejfie"
  • Amfetamina w "przenośnym sejfie"
  • Amfetamina w "przenośnym sejfie"
Powrót na górę strony