Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W zaledwie 5 dni policjanci odzyskali skradziony ciągnik siodłowy

Data publikacji 29.05.2017

Ciągnik siodłowy z naczepą skradziony 20 maja br. na terenie województwa śląskiego został odnaleziony w Starym Dębsku na terenie powiatu sochaczewskiego. Zestaw o wartości blisko 300 tys. zł. odzyskano dzięki współpracy właścicielki z sochaczewskimi i lublinieckimi policjantami.

Dwa tygodnie temu na terenie województwa śląskiego został skradziony ciągnik siodłowy daf wraz z naczepą. Zestaw, który właścicielka oszacowała na blisko 300 tys. zł. zniknął z parkingu. Sprawą od razu zjęli się lokalni policjanci.

Trop prowadził w okolice Sochaczewa, dlatego mazowieccy i śląscy funkcjonariusze połączyli siły. Dzięki współpracy właścicielki pojazdu z sochaczewskimi i lublinieckimi policjantami ustalono, że pojazd może znajdować się na terenie gminy Nowa Sucha. Sprawdzono wszystkie miejsca, w których sprawcy mogli ukryć pojazd. 5 dni po kradzieży policjantka z Posterunku Policji w Nowej Suchej odnalazła skradzionego dafa wraz z naczepą w Starym Dębsku. Pojazd po wykonaniu niezbędnych czynności wróćił do właścicielki.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z lublinieckiej komendy Policji.

(KWP zs. w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony