Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Strumienia mają wsparcie znanych olimpijczyków

Data publikacji 30.05.2017

Policjanci ze strumieńskiego komisariatu, którzy wystartują na rowerach szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego mają wsparcie znanych sportowców z powiatu cieszyńskiego. Podczas pierwszego etapu w sztafecie będzie im towarzyszył znany i utytułowany polski kolarz Sławomir Kohut. Kolejny znany olimpijczyk Adam Małysz na swoim facebookowym profilu udostępnił artykuł o policyjnej wyprawie.

Już za dwa dni w czwartek 1 czerwca o 7.00 rano spod siedziby strumieńskiego komisariatu na rowerach wyjadą dwaj policjanci. Mundurowi wyruszają w daleką trasę o długości 1234 km. W ciągu 14 dni wyprawy policjanci zamierzają odwiedzić 129 jednostek Policji na terenie całego garnizonu śląskiego. Głównym celem wyprawy będzie zbiórka pieniędzy na operację i leczenie 16- letniej Wiktorii Gruszki, córki naszego kolegi - dzielnicowego Grzegorza Kacana z KP w Pyskowicach. Więcej o całym przedsięwzięciu można przeczytać tutaj.

Podczas pierwszego etapu na starcie pojawi się także Sławomir Kohut z klubu JBG 2 team. Pochodzący z Pogórza znany polski kolarz, olimpijczyk z Aten, specjalista od jazdy na czas. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w tej konkurencji: złoty, srebrny, brązowy. Zdobył również złoty medal w wyścigu ze startu wspólnego podczas tych zawodów. Sławomir Kohut pojedzie z policjantami aż do mety pierwszego etapu w Rajczy.

Kolejny znany sportowiec Adam Małysz z Wisły wczoraj na Facebook’u udostępnił dla swoich fanów artykuł o policyjnej wyprawie Rowerowym szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego. Olimpijskie wsparcie w rzeczywistości oraz internecie przyda się bardzo policjantom, którym kibicują również wszyscy policjanci w śląskim garnizonie.

Powodzenia!

(KWP w Katowicach / mw)

  • Policjanci ze Strumienia mają wsparcie znanych olimpijczyków
  • Sławomir Kohut
  • Sławomir Kohut
Powrót na górę strony