Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świdwińscy policjanci ukończyli runmowgeddon- jeden z nich w konkurencji podnoszenia sztangi był najlepszy

Data publikacji 30.05.2017

Świdwińscy policjanci ukończyli jeden z najbardziej wymagających biegów przez przeszkody. Runmowgeddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód!

W sobotę, 27 maja br.,  trzyosobowa drużyna funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie pojechała do Rzepczyna, gdzie odbyła się ogólnopolska impreza pod hasłem "Runmoweddon". Na trasie wyścigu czekały na uczestników błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Podczas biegu zawodnicy musieli przenosić ciężary, ciągnąć betonowe bloczki i worki z piaskiem.

Sierż. Paweł Thielmann, post. Dominik Wróblewski oraz post. Piotr Sieczkowski cali i zdrowi, bogatsi o nowe doświadczenia, a co więcej spragnieni większej dawki adrenaliny, ukończyli Runmoweddon Rzepczyno 2017.

Po wyczerpującym rajdzie odbyły się zawody wyciskania sztangi leżąc. Tym razem ciężar dla wszystkich uczestników był stały ( 30 KG), a o wygranej stanowiła ilość powtórzeń. Sierż. Paweł Thielmann, na co dzień pracujący w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym KPP w Świdwinie bezkonkurencyjnie zwyciężył wykonując aż 151 powtórzeń.

(KWP w Szczecinie / mw)

  • Świdwińscy policjanci ukończyli runmowgeddon
  • Świdwińscy policjanci ukończyli runmowgeddon
  • Świdwińscy policjanci ukończyli runmowgeddon
Powrót na górę strony