Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uruchomiona infolinia w związku z wypadkiem autokaru z dziećmi

Data publikacji 31.05.2017

Na drodze krajowej K-32 doszło do zderzenia auta osobowego i autobusu przewożącego dzieci. W związku z tym zdarzeniem Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze uruchomił specjalną infolinię. Pod numerem telefonu 68 476 21 52 można zasięgnąć informacji o zdarzeniu i osobach poszkodowanych.

Do zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 32 dzisiaj, 31.05.br., około godziny 13,  w rejonie miejscowości Okunin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka autobusem przewożącym dzieci. Wskutek zderzenia kierujący fordem z podejrzeniem złamania ręki został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. W autobusie znajdowało się 28 dzieci w wieku 5 - 7 lat wraz z opiekunami. Dzieci zostały przetransportowane na badania do okolicznych szpitali. Kilkoro z nich potrzebowało opatrzenia ze względu na lekkie obrażenia.

W związku z tym wypadkiem Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze uruchomił specjalną infolinię. Pod numerem telefonu 68 476 21 52 można uzyskać informację na temat zdarzenia i osób poszkodowanych.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • miejsce wypadku autokaru z dziećmi i samochodu
  • miejsce wypadku autokaru z dziećmi i samochodu
Powrót na górę strony