Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej

Data publikacji 02.06.2017

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, 31 maja 2017 roku, odbył się finał Pucharu Polski kobiet w piłce nożnej. Na specjalne zaproszenie Polskiego Związku Piłki Nożnej na trybunie honorowej zasiadła kobieca reprezentacja Komendanta Głównego Policji wraz z Koordynatorem Komendanta Głównego Policji ds. organizacji imprez sportowych, panem Andrzejem Kuczyńskim, który jest także selekcjonerem kadry Komendanta Głównego Policji kobiet.

To był już 33. finał kończący zmagania najlepszych drużyn kobiecych o Puchar Polski, a  trzeci z udziałem Medyka Konin i Górnika Łęczna.

Piłkarki Medyka Konin w tym roku także były niepokonane, zwyciężając z  Górnikiem Łęczna 2:1. Tym samym potwierdziły swoją wieloletnią dominację na krajowym podwórku piłkarskim.

W przerwie spotkania, na płytę główną boiska została zaproszona kobieca reprezentacja Komendanta Głównego Policji w piłce nożnej. Było to szczególne wyróżnienie dla osiągnięć piłkarskich służb mundurowych naszej drużyny, związane przede wszystkim ze zdobyciem mistrzostwa świata w prestiżowym turnieju służb mundurowych rozegranym w tym roku na Majorce.

Przed kilkoma tysiącami kibiców przedstawiciele PZPN tj. Stefan Majewski, Zbigniew Bartnik, Monika Grygorowicz oraz Marek Anglart wręczyli paniom kwiaty i upominki. Nasza drużyna dostała gromkie brawa od kilku tysięcy kibiców zgromadzonych na trybunach.

Wyróżnione przez Polski Związek Piłki Nożnej policjantki:

 • mł. asp. Izabela Zdonek KWP ŁÓDŹ
 • post. Katarzyna Żak KWP RADOM
 • st.sierż. Katarzyna Borowiec KWP ŁÓDŹ
 • asp. Gabriela Szymska KWP KRAKOW
 • st. post. Karolina Grześkowiak KWP POZNAŃ
 • post. Marcelina Pawlik KWP KATOWICE
 • sierż. sztab. Sylwia Własny KSP
 • podkom. Magdalena Marzec KSP.

Dyrektor Sportowy PZPN Stefan Majewski przekazał także gratulacje i podziękowania dla nieobecnych: st. post. Malwiny Mazur KWP GORZÓW WIELKOPOLSKI, st. sierż. Moniki Sławek KWP KIELCE i st. post. Katarzyny Pilipiuk KSP, które również znalazły się w złotej drużynie z Majorki.

Reprezentacji Komendanta Głównego Policji kobiet gratulujemy i życzymy kolejnych, tak spektakularnych sukcesów!

(Gabinet KGP / mw)

 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
 • Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mistrzyniom Świata w piłce nożnej
Powrót na górę strony