Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi odnaleźli poszukiwanego w wersalce

Data publikacji 07.06.2017

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Trzebiechowie zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd w Sulechowie. Gdy mężczyzna zorientował się, że policjanci są na jego tropie, ukrył się pod ubraniami w wersalce.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Trzebiechowie pomimo niedługiego stażu pracy w mieście i gminie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od kilku miesięcy przez sąd w Sulechowie. Policjanci uzyskali informację, że na ich terenie może ukrywać się 36-letni mieszkaniec Sulechowa, który jest poszukiwany przez sąd.

Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności, aby namierzyć, a następnie zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze ustalili adres mężczyzny i udali się na miejsce. Dzielnicowi weszli na teren posesji i w trakcie przeszukania pomieszczeń okazało się, że 36-latka tam nie ma.

Czujność i tzw. „policyjny nos” nie zawiodły dzielnicowych. Policjanci zajrzeli do stojącej w jednym z pomieszczeń wersalki, w której pod stertą ubrań i pościeli ukrył się przed nimi poszukiwany sulechowianin. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. 36-latek był poszukiwany 2 listami gończymi za kradzieże, włamania i znieważenie policjanta. Dzięki skutecznym działaniom dzielnicowych mężczyzna najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mg)

Powrót na górę strony