Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali warte 155 tys. zł auto skradzione na terenie Szwecji

Policjanci z Wydziału d.w. z Przestępczością Samochodową KWP w Szczecinie odzyskali skradziony w Szwecji luksusowy samochód. Zatrzymali również odpowiedzialnych za jego kradzież 2 mężczyzn. Jeden z nich został aresztowany. Sprawa jest rozwojowa.

Policjanci zajmujący się ściganiem przestępców samochodowych ustalili, że skradziony w maju br. w Szwecji luksusowy mercedes może znajdować się na terenie Szczecina. Mundurowi podjęli współpracę ze szwedzkimi służbami. Policjanci ze Szczecina w toku prowadzonych czynności bardzo szybko ustalili poszukiwany pojazd, którego wartość oszacowano na 155 tys zł. Mercedes został skradziony z salonu samochodowego.

Zajmujący się to sprawą zatrzymali w Szczecinie 2 sprawców odpowiedzialnych za kradzież pojazdu. Obaj to mieszkańcy Szczecina w wieku 33 i 23 lat. Usłyszeli oni zarzuty przywłaszczenia pojazdu znacznej wartości. Jeden z mężczyzn został aresztowany na 2 miesiące. Sprawa jest rozwojowa. Za czyn zarzucany podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Szczecinie / mg)

  • Policjanci odzyskali warte 155 tys. zł auto skradzione na terenie Szwecji
  • Policjanci odzyskali warte 155 tys. zł auto skradzione na terenie Szwecji
Powrót na górę strony