Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna nietrzeźwa matka

Data publikacji 31.01.2008

W ręce policjantów z Polanicy Zdroju trafiła kobieta, która mając ponad 2 promile alkoholu we krwi opiekowała się swoim dzieckiem. Została zatrzymana w chwili, kiedy wraz z trzymiesięczna córeczką próbowała przejść przez ruchliwą ulicę. Uniemożliwili jej to przechodnie, którzy o całej sytuacji zawiadomili stróżów prawa. Kobieta trafiła do aresztu, a maleństwo – do placówki opiekuńczej.

Dochodziła godzina 13.30, gdy policjanci z Polanicy Zdroju zostali poinformowani o tym, że jedną z ulic w Szczytnej spaceruje kobieta, która jest prawdopodobnie pijana. Jak wynikało ze zgłoszenia, przed sobą prowadziła wózek dziecięcy.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zauważyli młodą kobietę, która stała na chodniku. Wózek przytrzymywała inna kobieta. Mieszkańcy Szczytnej nie dopuścili do wtargnięcia nietrzeźwej matki z dzieckiem na przejście dla pieszych przez ruchliwą ulicę. Kobieta nie zważając na przejeżdżające samochody chciała przekroczyć jezdnię. Nietrzeźwa 33-letnia kobieta została zatrzymana. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 2,3 promila. Dziecko przewieziono do placówki opiekuńczej. O sprawowaniu przez nią dalszej opieki nad dzieckiem zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Powrót na górę strony