Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacze zatrzymani w WC

Data publikacji 31.01.2008

Na gorącym uczynku policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy. Obaj ukryli się w toalecie hurtowni, do której się włamali. Trzeci ze sprawców uciekając uszkodził radiowóz. Po chwili i on został zatrzymany. Teraz podejrzanym grozi nawet do 10 lat więzienia.

Dziś w nocy około 0.20 policjanci z komisariatu w Żmigrodzie uzyskali informację o włamaniu do jednej z tamtejszych hurtowni. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zauważyli ślady włamania. Podczas kontroli pomieszczeń policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie. Obaj schowali się w toalecie. Policjanci ustalili jednak, że sprawców było trzech. Jeden z nich zdążył uciec tylnymi drzwiami.

Kiedy funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanych do radiowozu zaparkowanego w okolicy hurtowni zauważyli, że jest on uszkodzony - wybita została tylna szyba oraz czerwoną farba pomazana karoseria. Informacja o uszkodzeniu radiowozu natychmiast została przekazana innym patrolom. Po krótkim czasie policjanci zatrzymali trzeciego mężczyznę podejrzanego o udział w tym włamaniu oraz uszkodzenie radiowozu. Dłonie zatrzymanego zabrudzone były czerwona farbą.
Ponadto przy podejrzanym policjanci znaleźli pojemnik z farbą.

Wszyscy podejrzani - trzej mężczyźni, w wieku 21-25 lat zostali zatrzymali w policyjnym areszcie. Jak się okazało, byli oni pod wpływem alkoholu. Teraz każdy z nich odpowie za czyny, jakich się dopuścił. Przypomnijmy, że za włamanie grozi do lat 10 pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony