Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gadu – Gadu ze śląską Policją

Data publikacji 31.01.2008

Specjalny numer Gadu – Gadu – GG:101997 – będzie od dzisiaj nowym sposobem kontaktu z bytomskimi policjantami. To pierwsza na Śląsku i druga w kraju komenda, z którą internauci mogą połączyć się za pomocą komunikatora. Specjalny numer GG zapewni bezpośredni i bieżący kontakt zwłaszcza z młodymi ludźmi, którzy będą w ten sposób mogli informować policjantów o niepokojących sytuacjach w swoim otoczeniu.

Funkcjonariusze z Bytomia, wspólnie z portalem Gadu-Gadu, uruchomili pierwszy w województwie śląskim policyjny komunikator dla wszystkich, którzy korzystając z internetu poszukują informacji o pracy Policji lub chcą przekazać własne spostrzeżenia na temat bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania. Pod wskazanym numerem Gadu-Gadu w dni powszednie w godzinach od 8 do 15 dyżurują policjanci z sekcji prewencji. Wiadomości napływające przez resztę doby nie pozostaną bez odpowiedzi. Funkcjonariusze zapewniają, że bez zbędnej zwłoki będą udzielać odpowiedzi internautom.

Dzięki tej usłudze z pewnością kontakt z policjantami będzie znacznie szybszy i łatwiejszy. Wielu młodych ludzi posiada własny numer GG i w taki sposób kontaktuje się z innymi użytkownikami. Od dziś w ten sposób może pomóc nie tylko sobie, ale i tym, którzy tej pomocy potrzebują. Wystarczy, że o niepokojących zdarzeniach w swoim otoczeniu poinformuję bytomską Policję za pośrednictwem GG, a sprawą zajmą się właściwi funkcjonariusze.

Powrót na górę strony