Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy pobicia

Data publikacji 31.01.2008

Dwóch mężczyzn, którzy pobili klienta lokalu gastronomicznego, zatrzymali policjanci z Olsztyna. W ustaleniu sprawców pomógł monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawcy do aresztu. Wkrótce staną przed sądem. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy w jednym z lokali gastronomicznych w Olsztynie doszło do awantury. Dwaj młodzi mężczyźni zaatakowali jednego z klientów i dotkliwie go pobili. Poszkodowany zadzwonił na Policję. Oficer dyżurny, który przyjął zgłoszenie, natychmiast wysłał tam najbliższy patrol. Policjanci już po chwili byli na miejscu. Zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Obejrzeli też zapis z monitoringu. Kamery zarejestrowały bowiem bójkę. Jak się okazało, sprawcy nadal przebywali w barze. Od razu zostali zatrzymani. Nie przyznali się do pobicie chłopaka twierdząc, że dopiero weszli do lokalu.

Obraz z kamer nie pozostawiał jednak wątpliwości. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaczepiło poszkodowanego. W pewnym momencie 22-letni Mateusz M. uderzył go pięścią w twarz. Potem zaczął go kopać. Wkrótce przyłączył się do niego 21-letni Piotr L.

Pokrzywdzony z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Sprawcy pobicia trafili do aresztu. Wkrótce staną przed sądem. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony