Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci CBŚP zlikwidowali magazyn narkotykowy

Data publikacji 21.06.2017

Prawie 8,5 kilograma marihuany miał 60-Ietni mieszkaniec Torunia zatrzymany przez policjantów CBŚP. Mężczyzna był magazynierem, który przechowywał towar. W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód 60-letni Marian S. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do mieszkania służącego za narkotykowy magazyn policjanci CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim. Już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany.

Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, który "opiekował się" magazynem narkotykowym. Podczas przeszukania okazało się, że część marihuany, Marian S. trzymał w szafie. Funkcjonariusze znaleźli tam trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu.

W lokalu funkcjonariusze znaleźli prawie 8,5 kilograma marihuany i śladowe ilości amfetaminy.

60-latek trafił do Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających.

(CBŚP / kp)

 

  • worki z marihuaną
  • worki z marihuaną
  • worki z marihuaną
  • worki z marihuaną
  • policjant cbśp
  • policjanci prowadzą zatrzymanego

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.43 MB)

Powrót na górę strony