Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tarnowska Policja poszukuje sprawcę napadu na policjanta

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie ugodzenia nożem policjanta, do którego doszło w nocy 15 czerwca 2017 roku na alei Jana Pawła II w Tarnowie w rejonie stacji paliw GROSAR. Tarnowska Policja prezentuje zdjęcia z monitoringu miejskiego przedstawiające wizerunek sprawcy napadu na policjanta.

Mężczyzna w wieku około +-20 lat, średniej budowy ciała, wzrostu 165-175 cm, twarz okrągła, włosy krótkie lub łysy. Był ubrany w bluzę koloru szarego z ściągaczem, zapinaną z przodu, prawdopodobnie z kapturem, spodnie typu dżinsowe do kolan z bliżej nieokreślonym logiem-znaczkiem na prawej dolnej części nogawki, koloru niebieskiego, podkoszulek w kolorze szarym, czapka z daszkiem typu fullcap, koloru ciemnego, z napisem „SOX”, buty biało czarne typu sportowego z wystającym dużym językiem. Posiadał plecak sportowy z dużym logiem m-ki „PUMA” na tylnej kieszeni (tzw. Big Cat). Poruszał się na rowerze koloru czerwonego marki prawdopodobnie ROMET.

Osoby posiadające informacje w tej sprawie lub rozpoznające osobę ze zdjęcia proszę o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer telefonu 14 628 1355, alarmowy 997 lub 112.

(KWP w Krakowie / kp)

 

  • zdjęcia poszukiwanego z monitoringu
  • zdjęcia poszukiwanego z monitoringu
  • zdjęcia poszukiwanego z monitoringu
  • zdjęcia poszukiwanego z monitoringu
Powrót na górę strony