Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyciągnął woreczek z marihuaną pod kamerą monitoringu

Data publikacji 22.06.2017

26-latek wpadł w ręce policjantów, gdy wyjął woreczek z marihuaną tuż pod miejską kamerą. Dzięki szybkiej reakcji osoby obsługującej monitoring, mężczyzna został zatrzymany po kilkunastu minutach.

Tuż przed godziną 23.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu miejskiego, że pod pomnikiem przy ulicy Ratuszowej, siedzi grupka młodych mężczyzn, z których jeden wyciągnął woreczek strunowy z jakąś substancją. Z uwagi na podejrzenie, że mogą to być narkotyki, dyżurny na miejsce wysłał patrol Policji.

Policjanci bardzo szybko dotarli do grupki młodych osób. Przy jednym z mężczyzn, 26-letnim mieszkańcu Grudziądza, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z podejrzaną substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to niewielka ilość marihuany. Grudziądzanin został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Następnego dnia został przesłuchany w charakterze podejrzanego i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo do 3 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Opis filmu: Wyciągnął woreczek z marihuaną pod kamerą monitoringu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.11 MB)

Powrót na górę strony