Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant wracający do domu znalazł leżącego w rowie 17-latka

Data publikacji 22.06.2017

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem 17-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Leżący w rowie motocykl i znajdującego się obok młodego mężczyznę znalazł wracający do domu policjant. 17-latek trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był pijany.

Do zdarzenia doszło około północy w Leszczach, w gminie Niwiska. Wracający do domu funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego kolbuszowskiej jednostki zauważył leżący w przydrożnym rowie motocykl. Niedaleko jednośladu leżał młody mężczyzna. Był przytomny.

Funkcjonariusz udzielił mu niezbędnej pomocy i wezwał na miejsce karetkę pogotowia oraz policyjny patrol. Policjanci ustalili dane mężczyzny. 17-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego z urazem nogi trafił do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało w organizmie 17-latka blisko 1,5 promila alkoholu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 17-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze zabezpieczyli motocykl. W sprawie trwają dalsze czynności.    

(KWP w Rzeszowie / mg)

Powrót na górę strony