Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla 30-latka za usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Data publikacji 29.06.2017

Policjanci z Brzegu wraz z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 41-letniej kobiety. Sąd, na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztował 30-latka na trzy miesiące. Za takie przestępstwo grozi kara do 25 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 22 maja br., w nocy. Wówczas 41-letnia mieszkanka Brzegu została napadnięta i brutalnie pobita. W wyniku doznanych obrażeń kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie walczyła o życie.

Sprawą od razu zajęli się brzescy policjanci wraz z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Zebrany materiał dowodowy i praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliły wytypować i ustalić miejsce, w którym ukrywał się podejrzany.

27 czerwca br., na jednej z ulic w Brzegu, śledczy zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo. 30-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Sąd, na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 25 lat więzienia.

(KWP w Opolu / mw)

 

  • zatrzymany prowadzony przez policjanta
  • zatrzymany prowadzony przez policjantów
  • zatrzymany prowadzony przez policjantów
Powrót na górę strony